Zapraszamy na Driftingowy Puchar Bałtyku 2014

Serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów driftingu w najbliższą sobotę i niedzielę (17- 18.05.2014) do koszalińskiego MotoParku, ul. Gnieźnieńska 8a od godziny 10:00.  Nagrody i upominki funduje między innymi firma Gulf oraz my. Zapraszamy na stronę organizatora www.motopark.pl. Namawiamy do kliknięcia miniatury plakatu w celu jego powiększenia. Życzymy emocjonującej zabawy.

DIK-OIL głównym partnerem Sianowskiej Przeprawy 2014

Miło nam poinformować, iż zostaliśmy głównym partnerem i sponsorem Sianowskiej Przeprawy 2014. W dniach 30 i 31 maja odbędzie się Sianowska Przeprawa 2014 organizowana przez Sianowski Team Rajdowy oraz Ice Serwis 4x4 Koszalin, impreza odbędzie się pod patronatem Gminy Sianów oraz gminy Malechowo. Rajd odbędzie się z podziałem na klasy Ex Mechanik, Ex Elektryk, Wyczyn, Adventure, Turystyk oraz Quady. Trasa rajdu to ok. 100 km pokonywanych w dzień jak i w nocy. Trasa jak zwykle wymagająca nie zabraknie wody, błota, trawersów, zjazdów i podjazdów. Zawodnicy walczyć będą na oesach sędziowskich oraz zdobywać będą pieczątki umieszczone na trasie przejazdu.  Więcej informacji znajdziecie Państwo na portalu poświęconym imprezie. Życzymy niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy na Driftingowy Puchar Bałtyku 2014 - Runda II

Start kolejnej rundy! Rozkręcamy sezon Driftu Pomorza. II runda już 14 i 15 czerwca w Motoparku. Tym razem juz nie zabraknie żadnego zapowiedzianego Team'u i mamy nadzieję, wystartujemy w komplecie! Zapraszamy wszystkich od godziny 10:00  Nagrody i upominki funduje między innymi firma Gulf oraz my. Zapraszamy na stronę organizatora www.motopark.pl. Namawiamy do kliknięcia miniatury plakatu w celu jego powiększenia. Życzymy emocjonującej zabawy.

Pierwszy Nadmorski Zlot Starych Ciągników

i Maszyn Rolniczych - Łazy 2014

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Pierwszy Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych. Zlot odbędzie się w dniach 19-21 czerwca 2014, na terenie ośrodka wczasowego Universal w Łazach. W bogatym programie przygotowano między innymi: wybór naj-traktora, zawody manewrowe oraz uroczystą paradę starych ciągników. Zlot organizują mieszkańcy Łazów ze swoim Sołtysem na czele, Panem Markiem Popławskim oraz Stowarzyszenie “Kocham Polski Bałtyk”. Postanowiliśmy wspomóc tę niezwykle ciekawą i cenną inicjatywę poprzez zafundowanie wspólnie z firmą Gulf nagród dla jej uczestników. Każdy zabytkowy ciągnik potrzebuje właściwego smarowania, a dobry olej gwarantuje, że maszyna pracować będzie wiele lat. Dlatego też na nagrody zostały przeznaczone oleje Gulf Tec Plus 10W40 oraz Gulf Classic. Warto odnotować, że olej Gulf Classic wyprodukowano w serii limitowanej w metalowych opakowaniach i właśnie te oleje zostaną wręczone traktorzystom pędzącym na imprezę na kołach. Ponadto organizatorzy otrzymali olej Prowadol dedykowany dla pilarzy, ponieważ na imprezie odbędzie się również demonstracja pracy zawodowych pilarzy. Zapraszamy na stronę organizatora zlot.lazynadmorzem.pl/ Namawiamy do kliknięcia miniatury plakatu w celu jego powiększenia. Życzymy niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy na Driftingowy Puchar Bałtyku 2014- Runda III

To już start trzeciej rundy! Sezon Driftu Pomorza w pełni. III runda już 26 i 27 lipca w Motoparku. Zapraszamy wszystkich od godziny 10:00 oczywiście w sobotę i niedzielę. Mamy nadzieję, że pogoda i zawodnicy dopiszą. Nagrody i upominki funduje między innymi firma Gulf oraz my. Zapraszamy na stronę organizatora www.motopark.pl. Namawiamy do kliknięcia miniatury plakatu w celu jego powiększenia. Życzymy emocjonującej zabawy.
Start O firmie Produkty Wydarzenia Galeria Punkty sprzedaży Kontakt
Szybka dostawa na czas, niezawodnie.

Wydarzenia

© DIK-OIL spółka jawna Krzysztof Pokusa, Dariusz Roszczyk 2014
+(48) 94 3405796
Data aktualizacji:

Zapraszamy na XXVII Barzkowickie Targi Rolne

Agro Pomerania 2014

W dniach 12-14 września zapraszamy na targi do Barzkowic. Nasza ekspozycja znajduje się w dziale Maszyny Rolnicze (plan sytuacyjny). Wystawiamy się wspólnie z firmą GULF. Dla naszych gości przygotowaliśmy specjalne atrakcje i niespodzianki. Całość uświętnią pokazy zabytkowego traktora URSUS C-45 z 1956 roku, którego właścicielowi, Panu Jerzemu, serdecznie dziękujemy za wsparcie. Zapraszamy na stronę organizatora ZODR Barzkowice.  Serdecznie zapraszamy Pełna relacja na stronie firmy GULF. Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej w naszej galerii.

Zapraszamy na Driftingowe After Party 2014

... a w sobotę wieczorem (27 września) zachęcamy na mały łejstgejt. After Party w Klubie Fregata. Od 21.00 zagra dla Was DJ HES! Życzymy udanej zabawy.

Zapraszamy na Driftingowy Puchar Bałtyku 2014 - FINAŁ

Start ostatniej, piątej rundy finałowej! Finał sezonu Driftu Pomorza. V runda już 27 i 28 września w Motoparku. Kto zgarnie najważniejszy puchar? Zobaczcie sami - emocje gwarantowane już w czasie eliminacji! Zapraszamy wszystkich od godziny 10:00 w sobotę i niedzielę. Nagrody i upominki funduje między innymi firma Gulf oraz my. Zapraszamy na stronę organizatora www.motopark.pl. Namawiamy do kliknięcia miniatury plakatu w celu jego powiększenia. Życzymy emocjonującej zabawy.
Wydarzenia