Start O firmie Produkty Wydarzenia Galeria Punkty sprzedaży Kontakt

Linie Produktów

Poniżej prezentujemy Państwu linie produktowe, które posiadamy w stałej ofercie. Na zamówienie dostarczamy praktycznie wszelkie marki i produkty, w tym również produkty specjalne. Często uruchamiamy na zlecenie produkcję małotonażową. Naszym stałym klientom oferujemy bezpłatne profesjonalne doradztwo w zakresie techniki smarowniczej i doboru środków smarowych, łącznie z optymalizacją kosztów eksploatacji taboru.
© DIK-OIL spółka jawna Krzysztof Pokusa, Dariusz Roszczyk 2014
+(48) 94 3405796
Data aktualizacji:
Ponad 100-letnie doświadczenie w wydobyciu ropy naftowej oraz w badaniach nad nowoczesnymi środkami smarnymi pozwoliły firmie Gulf na stworzenie najwyższej jakości produktów. Obecnie oferuje produkty nadające się do wykorzystania w praktycznie każdym rodzaju pojazdu i maszyny. Produkty Gulf posiadają aprobaty największych światowych producentów pojazdów i maszyn. Spełniają najnowsze normy jakościowe jak i proekologiczne. Najlepsi inżynierowie i technicy nieustannie pracują nad utrzymaniem i poprawą jakości produktów naftowych Gulf. Na tej stronie znajdziecie Państwo zestawienie  produktów Gulf, które aby ułatwić dobór produktu zostały podzielone na odpowiednie kategorie. W razie problemów z doborem odpowiedniego produktu prosimy o skorzystanie z zakładki "Dobierz swój olej". W razie jakichkolwiek problemów nasi specjaliści służą pomocą. W celu konsultacji prosimy o kontakt z naszym biurem.
Gdy w 1995 roku amerykański koncern olejowy Quaker State decydował, komu w Europie powierzyć licencję na produkcje swoich olejów, wybór padł na szwajcarską firmę Oel Brack. Połączenie nowoczesnego wyposażenia ze szwajcarską starannością i precyzyjną organizacją pracy pozwoliło firmie otrzymać w 2002 roku certyfikat ISO 9001:2000 i ISO 14001:1996. W roku 2003 pojawił się olej silnikowy Super Diesel w klasie CI-4/ Global DHD-1, pełna gama olejów syntetycznych z olejem w klasie 0W-30 VW Long Life na czele i dużo, dużo innych. Wszystkie już pod nową marką "Midland" nawiązującą do centralnego położenia Szwajcarii w Europie. Na rynku polskim produkty te są obecne pod handlową nazwą "Midland", zastrzeżoną dla wszystkich produktów Oel Brack w Polsce. Oleje sygnowane logiem Quaker State legalnie są dystrybuowane na terenie USA, Kanady i Meksyku. Właściwy olej możecie Państwo dobrać samodzielnie na tej stronie. Zapraszamy również do kontaktu z naszymi specjalistami w punktach sprzedaży.
Texaco to amerykański koncern paliwowy istniejący od 1901 roku. W Polsce spółka córka, Texaco Lubricants Polska sp.z o.o działała od 1999r. Zajmuje się sprzedażą w Polsce produktów smarnych Texaco: olejów silnikowych, olejów przekładniowych (do pojazdów i dla przemysłu), olejów hydraulicznych, wielofunkcyjnych, turbinowych, sprężarkowych, izolacyjnych, smarów plastycznych, a także płynów do hamulców pojazdów, płynów do chłodnic i wszelkich dodatków eksploatacyjnych. W roku 2001 doszło do fuzji Texaco z innym potężnym koncernem w branży, z Chevronem, w wyniku czego powstała firma ChevronTexaco. Na stronie Texaco Polska możecie Państwo zapoznać się z szeroką gamą produktów oraz dobrać samodzielnie odpowiedni olej.
Właściwy olej możecie Państwo dobrać samodzielnie na tej stronie. Zapraszamy również do kontaktu z naszymi specjalistami w punktach sprzedaży.
Silesia Oil Sp. z o.o. jest czołowym polskim producentem produktów olejowych i smarowych. Spółka Silesia Oil została założona i zrzeszona w Krajowej Organizacji Avia Polska w 1992 roku. Firma od lat inwestuje w nowoczesne linie technologiczne do produkcji olejów i smarów. Silesia Oil współpracuje z renomowanymi dostawcami olejów bazowych, surowców i dodatków uszlachetniających, tworząc produkty najwyższej jakości, konkurując z wyrobami światowych producentów. Firma gwarantuje jednocześnie wysoką jakość oferowanych produktów i usług, wynikającą z 60-ciu lat doświadczeń Avia International oraz jej statutowego nadzoru. W sprawie doboru właściwego dla Państwa potrzeb produktu prosimy o kontakt z naszymi specjalistami.
Produkty